Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Icons
ta: குறுபடங்கள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: menu
ta: பட்டியல்

en: About
ta: பற்றி

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
