Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Actions
te: చర్యలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Menu
te: మెనూ

en: Role
te: పాత్ర

en: About
te: గురించి
