Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Menu
tr: Menü

en: Icons
tr: İkonlar

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Role
tr: Rol

en: Add rule
tr: Kural ekle

en: Rules
tr: Kurallar

en: menu
tr: menü

en: About
tr: Hakkında

en: Remove rule
tr: Kuralı sil

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar
