Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: menu
ug: تىزىملىك

en: About
ug: ھەققىدە
