Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Settings
uk: Налаштування

en: Menu
uk: Меню

en: Icons
uk: Іконки

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Role
uk: Роль

en: Add rule
uk: Додати правило

en: Rules
uk: Правила

en: menu
uk: меню

en: Installation
uk: Встановлення

en: About
uk: Про модуль

en: Credits
uk: Подяки

en: Dependencies
uk: Залежності
