GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Country
de: Land

en: Terms and Conditions
de: Allgemeine Geschäftsbedingungen

en: Amount
de: Betrag

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Credit Card
de: Kreditkarte

en: City
de: Stadt

en: Male
de: Männlich

en: Female
de: Weiblich

en: Reference
de: Referenz

en: log
de: Protokoll

en: Billing Information
de: Rechnungsinformation

en: Payment Method
de: Zahlungsmethode

en: Shipping Information
de: Versandinformationen

en: Account holder
de: Kontoinhaber

en: Order number
de: Bestellnummer

en: Thank you for your order!
de: Danke für Ihre Bestellung!

en: Order Confirmation
de: Bestellbestätigung

en: Order #@number details:
de: Details der Bestellung #@number:

en: Configure your store settings and structure.
de: Shop-Struktur und -Einstellungen konfigurieren
