GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: PayPal
mr: पे पल

en: Cancel
mr: रद्द

en: Country
mr: देश

en: Terms and Conditions
mr: नियम आणि अटी

en: Configuration
mr: संरूपण
