GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Country
af: Land

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Order number
af: Bestelligsnommer
