GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Country
ca: País

en: Terms and Conditions
ca: Condicions d'ús

en: Amount
ca: Import

en: Configuration
ca: Configuració

en: Credit Card
ca: Targeta de crèdit

en: City
ca: Ciutat

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Reference
ca: Referència

en: log
ca: registre

en: Order number
ca: Número de comanda

en: Configure your store settings and structure.
ca: Configureu els paràmetres i l'estructura de la vostra botiga.
