GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Country
cs: Země

en: Amount
cs: Částka

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Credit Card
cs: Kreditní karta

en: City
cs: Město

en: Billing Information
cs: Fakturační údaje

en: Payment Method
cs: Způsob platby

en: Shipping Information
cs: Doručovací údaje

en: Order number
cs: Číslo objednávky
