GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Country
da: Land

en: Terms and Conditions
da: Handelsbetingelser

en: Amount
da: Beløb

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Credit Card
da: Kreditkort

en: City
da: By

en: Male
da: Mand

en: Female
da: Kvinde

en: Payment Method
da: Betalingsmetode

en: Order number
da: Ordrenummer
