GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Country
eo: Lando

en: Configuration
eo: Agordoj

en: City
eo: Urbo

en: log
eo: protokolo
