GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Country
es: País

en: Terms and Conditions
es: Términos y Condiciones

en: Amount
es: Cantidad

en: Configuration
es: Configuración

en: Credit Card
es: Tarjeta de crédito

en: City
es: Ciudad

en: Male
es: Masculino

en: Female
es: Femenino

en: Commerce
es: Comercio

en: Reference
es: Referencia

en: log
es: registro

en: Billing Information
es: Información del pago

en: Payment Method
es: Forma de pago

en: Shipping Information
es: Información del envío

en: Order number
es: Número de pedido

en: Thank you for your order!
es: ¡Gracias por su pedido!

en: Order Confirmation
es: Confirmación del pedido

en: Order #@number details:
es: Datos del pedido #@number :

en: Configure your store settings and structure.
es: Configure las opciones y estructura de su tienda.
