GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Country
et: Riik

en: Amount
et: Kogus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Credit Card
et: Krediitkaart

en: City
et: Linn

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Reference
et: Viide

en: Billing Information
et: Maksja andmed

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: Shipping Information
et: Kauba saaja andmed

en: Order number
et: Tellimuse number
