GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Country
fi: Maa

en: Amount
fi: Määrä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Credit Card
fi: Luottokortti

en: City
fi: Kaupunki

en: Reference
fi: Viittaus

en: log
fi: lokiin

en: Billing Information
fi: Laskutustiedot

en: Payment Method
fi: Maksutapa

en: Shipping Information
fi: Toimitustiedot

en: Order number
fi: Tilauksen numero

en: Thank you for your order!
fi: Kiitos tilauksestasi!

en: Order Confirmation
fi: Tilausvahvistus

en: Order #@number details:
fi: Tilauksen #@number tiedot:

en: Configure your store settings and structure.
fi: Hallinnoi kauppasi asetuksia ja rakennetta.
