GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Country
fr: Pays

en: Terms and Conditions
fr: Conditions Générales d'Utilisation (CGU)

en: Amount
fr: Montant

en: Credit Card
fr: Carte bancaire

en: City
fr: Ville

en: Male
fr: Homme

en: Female
fr: Femme

en: Reference
fr: Référence

en: Billing Information
fr: Informations de facturation

en: Payment Method
fr: Mode de paiement

en: Shipping Information
fr: Informations de livraison

en: Order number
fr: Numéro de commande

en: Thank you for your order!
fr: Merci pour votre commande !

en: Order Confirmation
fr: Confirmation de la commande

en: Order #@number details:
fr: Détails de la commande #@number :

en: Configure your store settings and structure.
fr: Configurer les propriétés et la structure de la boutique.
