GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Country
ga: Tír

en: Credit Card
ga: Cárta Creidmheasa

en: City
ga: Cathair

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe
