GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Country
he: מדינה

en: Amount
he: כמות

en: Configuration
he: הגדרות

en: City
he: עיר

en: Reference
he: רפרנס

en: Payment Method
he: שיטת תשלום

en: Order number
he: מספר הזמנה
