GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: PayPal
hi: पेपैल

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Country
hi: देश

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Commerce
hi: व्यापार

en: Reference
hi: संदर्भ
