GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Country
hr: Država

en: Terms and Conditions
hr: Uslovi ugovaranja

en: Amount
hr: Iznos

en: Configuration
hr: Postavke
