GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Country
hu: Ország

en: Terms and Conditions
hu: Felhasználói szerződés

en: Amount
hu: Összeg

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Credit Card
hu: Hitelkártya

en: City
hu: Város

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: Commerce
hu: Bolt

en: Reference
hu: Referencia

en: log
hu: napló

en: Billing Information
hu: Számlázási adatok

en: Payment Method
hu: Fizetés módja

en: Shipping Information
hu: Kiszállítási tudnivalók

en: Order number
hu: Rendelés száma

en: Thank you for your order!
hu: Köszönjük a megrendelést!

en: Order Confirmation
hu: Rendelés megerősítése

en: Order #@number details:
hu: @number azonosítójú rendelés részletei:

en: Configure your store settings and structure.
hu: A bolt szerkezetének és beállításainak módosítása.
