GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Country
id: Negara

en: Terms and Conditions
id: Syarat dan Ketentuan

en: Amount
id: Jumlah

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: City
id: Kota

en: Commerce
id: Perdagangan

en: Reference
id: Referensi

en: log
id: Catat

en: Payment Method
id: Metode Pembayaran

en: Order number
id: Nomor Order
