GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Country
is: Land

en: Terms and Conditions
is: Skilmálar og skilyrði

en: Amount
is: Upphæð

en: Credit Card
is: Greiðslukort

en: City
is: Borg

en: Commerce
is: Verslun

en: log
is: skrá

en: Billing Information
is: Greiðsluupplýsingar

en: Thank you for your order!
is: Takk fyrir pöntunina!

en: Order Confirmation
is: Staðfesting á pöntun
