GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Country
it: Paese

en: Terms and Conditions
it: Termini e condizioni

en: Amount
it: Importo

en: Configuration
it: Configurazione

en: Credit Card
it: Carta di Credito

en: City
it: Città

en: Male
it: Maschio

en: Female
it: Femmina

en: Reference
it: Riferimento

en: Billing Information
it: Informazione di fatturazione

en: Payment Method
it: Metodo di pagamento

en: Order number
it: Numero d'ordine

en: Configure your store settings and structure.
it: Configura i parametri e la struttura del tuo negozio.
