GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Country
ja: 国

en: Terms and Conditions
ja: 利用許諾

en: Amount
ja: 量

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Credit Card
ja: クレジットカード

en: City
ja: 市区町村

en: Male
ja: 男性

en: Female
ja: 女性

en: Reference
ja: 参照

en: log
ja: ログ

en: Order number
ja: 注文番号
