GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: PayPal
kn: ಪೇಪಾಲ್

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Male
kn: ಮಲೆ

en: log
kn: ಲಾಗ್
