GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Country
lt: Šalis

en: Terms and Conditions
lt: Taisyklės

en: Amount
lt: Suma

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Credit Card
lt: Kreditinė Kortelė

en: City
lt: Miestas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: log
lt: įrašyti

en: Order number
lt: Užsakymo numeris
