GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Country
lv: Valsts

en: Amount
lv: Summa

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: City
lv: Pilsēta

en: Reference
lv: Atsauce

en: Billing Information
lv: Apmaksas informācija

en: Order number
lv: Pasūtījuma numurs
