GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Country
nl: Land

en: Terms and Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Amount
nl: Bedrag

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Credit Card
nl: Creditcard

en: City
nl: Plaats

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw

en: Reference
nl: Referentie

en: Billing Information
nl: Factuurgegevens

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Shipping Information
nl: Verzendinformatie

en: Order number
nl: Bestelnummer

en: Thank you for your order!
nl: Bedankt voor uw bestelling!

en: Order Confirmation
nl: Bestelbevestiging

en: Order #@number details:
nl: Besteldetails van bestelling #@number:

en: Configure your store settings and structure.
nl: Winkelinstellingen en -structuur instellen.
