GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Country
oc: País

en: Terms and Conditions
oc: Condicions Generalas d'Utilizacion (CGU)

en: Amount
oc: Montant

en: Configuration
oc: Configuracion

en: City
oc: Vila

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna
