GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Country
pl: Państwo

en: Terms and Conditions
pl: Warunki i zasady

en: Amount
pl: Ilość

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: City
pl: Miasto

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Reference
pl: Referencja

en: log
pl: dziennika

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Order number
pl: Numer zamówienia
