GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Country
pt: País

en: Terms and Conditions
pt: Termos e Condições

en: Amount
pt: Valor

en: Configuration
pt: Configurações

en: Credit Card
pt: Cartão de crédito

en: City
pt: Cidade

en: Male
pt: Masculino

en: Female
pt: Feminino

en: Commerce
pt: Comércio

en: Reference
pt: Referência

en: log
pt: registro

en: Billing Information
pt: Informações de cobrança

en: Payment Method
pt: Método de Pagamento

en: Shipping Information
pt: Informações de envio

en: Order number
pt: Número do pedido

en: Choose a bank
pt: Escolha um banco

en: Thank you for your order!
pt: Obrigado pelo seu pedido!

en: Order Confirmation
pt: Confirmação de pedido

en: Order #@number details:
pt: Detalhes do pedido #@number

en: Configure your store settings and structure.
pt: Ajuste as configurações e a estrutura da sua loja
