GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Country
pt: País

en: Amount
pt: Quantia

en: Configuration
pt: Configuração

en: Reference
pt: Referência
