GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Country
ru: Страна

en: Terms and Conditions
ru: Условия использования

en: Amount
ru: Сумма

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Credit Card
ru: Кредитная карта

en: City
ru: Город

en: Male
ru: Мужской

en: Female
ru: Женский

en: Commerce
ru: Торговля

en: Reference
ru: Связь

en: log
ru: журнал

en: Billing Information
ru: Информация о плательщике

en: Payment Method
ru: Метод оплаты

en: Shipping Information
ru: Информация о доставке

en: Order number
ru: Номер заказа

en: Thank you for your order!
ru: Спасибо за ваш заказ!

en: Order Confirmation
ru: Подтверждение заказа

en: Order #@number details:
ru: Заказ #@number подробнее:

en: Configure your store settings and structure.
ru: Изменение настроек магазина и его структуры.
