GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Country
sk: Krajina

en: Amount
sk: Množstvo

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Credit Card
sk: Kreditná karta

en: City
sk: Mesto

en: Commerce
sk: Obchod

en: Reference
sk: Referencia

en: log
sk: záznam

en: Billing Information
sk: Fakturačné informácie

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Shipping Information
sk: Doručovacie informácie

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: Thank you for your order!
sk: Ďakujeme za vašu objednávku!

en: Order Confirmation
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order #@number details:
sk: Detaily objednávky #@number:

en: Configure your store settings and structure.
sk: Nakonfigurujte nastavenia a štruktúru svojho obchodu.
