GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Country
sr: Земља

en: Billing Information
sr: Информације за плаћање

en: Payment Method
sr: Начин плаћања

en: Shipping Information
sr: Информације за испоруку

en: Order number
sr: Број поруџбине

en: Thank you for your order!
sr: Хвала на поруџбини!

en: Order Confirmation
sr: Потврда поруџбине

en: Order #@number details:
sr: Детаљи  поруџбе #@number:

en: Configure your store settings and structure.
sr: Конфигуришите подешавања Ваше продавнице и њену структуру.
