GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Country
sv: Land

en: Terms and Conditions
sv: Allmänna villkor

en: Amount
sv: Belopp

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Credit Card
sv: Kontokort

en: City
sv: Stad

en: Male
sv: Man

en: Female
sv: Kvinna

en: Reference
sv: Referens

en: log
sv: logg

en: Payment Method
sv: Betalningssätt

en: Shipping Information
sv: Leveransinformation

en: Order number
sv: Beställningsnummer

en: Order Confirmation
sv: Orderbekräftelse

en: Order #@number details:
sv: Detaljer för order #@number:
