GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Country
th: ประเทศ

en: Terms and Conditions
th: ข้อตกลงการใช้งาน

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: City
th: จังหวัด

en: Payment Method
th: วิธีการชําระเงิน
