GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Country
tr: Ülke

en: Terms and Conditions
tr: Sözleşme Koşulları

en: Amount
tr: Miktar

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Credit Card
tr: Kredi Kartı

en: City
tr: Şehir

en: Male
tr: Erkek

en: Female
tr: Bayan

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Reference
tr: Kaynak

en: log
tr: günlük

en: Billing Information
tr: Fatura Bilgisi

en: Payment Method
tr: Ödeme Yöntemi

en: Order number
tr: Sipariş numarası
