GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Country
uk: Країна

en: Terms and Conditions
uk: Умови користування

en: Amount
uk: Величина

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Credit Card
uk: Кредитна карта

en: City
uk: Місто

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: Commerce
uk: Комерція

en: Reference
uk: Посилання

en: log
uk: журнал

en: Billing Information
uk: Інформація про платника

en: Payment Method
uk: Спосіб оплати

en: Shipping Information
uk: Інформація для доставки

en: Order number
uk: Номер замовлення

en: Thank you for your order!
uk: Дякуємо за ваше замовлення!

en: Order Confirmation
uk: Підтвердження замовлення

en: Order #@number details:
uk: Подробиці замовлення #@number

en: Configure your store settings and structure.
uk: Налаштувати ваш магазин та його структуру.
