GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Country
vi: Quốc gia

en: Terms and Conditions
vi: Điều khoản sử dụng

en: Amount
vi: Số lượng

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Credit Card
vi: Thẻ tín dụng

en: City
vi: Thành phố

en: Male
vi: Nam

en: Female
vi: Nữ

en: Order number
vi: Mã đơn hàng
