Group invite (2.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Reset
is: Tómstilla

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Roles
is: Leiklutir
