Group invite (2.0.0) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Group
ja: グループ

en: Subject
ja: 件名

en: Reset
ja: リセット

en: Email
ja: メール

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Roles
ja: 役割

en: Desc
ja: 降順

en: Invitations
ja: 招待状

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Accept
ja: 受け入れる

en: No invitations available.
ja: 送信できる招待状がありません。

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Decline
ja: 拒否する

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Invitee mail
ja: 招待された人のメール

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
