Group invite (2.0.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Subject
nn: Emne

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
