Group invite (2.0.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Group
tr: Grup

en: Subject
tr: Konu

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Email
tr: E-posta

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Roles
tr: Roller

en: Desc
tr: Azalan

en: Invitations
tr: Davetiyeler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: No invitations available.
tr: Davetiye yok.

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
