Group invite (2.0.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Subject
gl: Asunto

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
