Group invite (2.1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
