Group invite (2.1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Reset
is: Endursetja

en: Email
is: Netfang

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Roles
is: Hlutverk

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
