Group invite (2.1.0) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Subject
pl: Tytuł

en: Reset
pl: Resetuj

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Roles
pl: Role

en: Desc
pl: Malejąco

en: Invitations
pl: Zaproszenia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Accept
pl: Akceptuj

en: No invitations available.
pl: Brak dostępnych zaproszeń.

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Decline
pl: Odrzuć

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Invite members
pl: Zaproś członków

en: Invited by
pl: Zaproszono przez

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd
