Group invite (2.2.2) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Group
pt: Grupo

en: Subject
pt: Assunto

en: Reset
pt: Redefinir

en: All
pt: Tudo

en: Page
pt: Página

en: Roles
pt: Papéis

en: Desc
pt: Decrescente

en: Invitations
pt: Convites

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Accept
pt: Aceitar

en: No invitations available.
pt: Nenhum convite disponível.

en: ‹ Previous
pt: ‹ Voltar

en: Next ›
pt: Avançar ›

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Decline
pt: Recusar

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro durante o processamento de @operation com os argumentos: @args

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
